1-5 Agustos 2018 Derin Meditasyon – 30 Saat, Hızır Kamp Kazdağları – Faruk Kurtuluş

800  650 

İçerik:

“Meditasyonda ne kadar derinleşirseniz, yüzeyde olanların da o kadar farkında olursunuz. Derinleşmek daha da tetikte olmanızı sağlar. Hayattan kopuk olmakla alakası yoktur. Daha da hayatın içinde olursunuz. Aynı denizin derinliklerinden yüzeyde olanları izliyormuş gibi, sakin ve sessiz bir yerden yüzeydeki çalkantıları izlersiniz. Yüzeyle aranıza koyduğunuz mesafe, yüzeyi daha geniş bir bakış açısıyla görebilmenizi sağlar. Yüzeyde olanlari tek bir hareket olarak görmeye başlarsınız. İkilik kaybolmaya başlar. Bununla beraber yüzeydeki-derindeki ikiliği de kaybolur. Olanları gören, hisseden tek bir yaşam ünitesi olursunuz. Her ana keskin bir cevap verebilirsiniz. Bedenin zekası açığa çıkar.”

– Bu kampta sabahları ve akşamları sessizlik uygulaması yapılacaktır.

Seviye:

Bütün katılımcılara açıktır.

Sertifika:

Kampın tamamına katılanlara 30 Saatlik Yoga Alliance Continous Education sertifikası verilecektir. Bu sertifikayı isterseniz 300 Saatlik eğitiminizin bir parçası olarak da kullanabilirsiniz.

Katılım Ücreti:

Kampa katılım ücreti 800 TL + KDV’dir.

Erken Ödeme (Son tarih: 1 Nisan) 650 TL + KDV

Konaklama ücreti kamp mekanında ayrı olarak ödenir. Konaklama ücretleri 4 gece beş gün için, kendi çadırınızda kaldığınızda 380 TL, Hızır kampın temin ettiği çadırlarda kalındığında 420 TL, ağaç evde kalındığında 500 TL, banyolu taş ve ahşap evlerde ise 700TL’dir.

Konaklama ücretine açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.