18 – 25 Agustos 2018 (Kurban Bayramı) Yoga ve Ayurvedik Yaşam (50 Saat) Faruk Kurtuluş – Alice Zoe Ranzanici

1.650 

İçerik:

Bu holistik sağlık kampı, ayurveda ile dengede yaşayarak bu yolun sağlığa kattığı muhteşem faydalarını deneyimlemek isteyenler için tasarlanmıştır. Günlük yoga, kişisel Ayurveda danışmanlığı, ayurvedik yaşam tarzıyla ilgili konuşmalar, dosha türüne göre ev yapımı Ayurvedik yiyecekler ve isteğe bağlı olarak masaj da dahil olmak üzere Ayurvedik seans ve ayrıca bitkisel yüz bakımı olanakları bulunmaktadır. Yeniden enerjik bir bedene kavuşma için bu kampa katılmalısınız. İnanılmaz ve eski Ayurveda geleneğinin etkilerini birlikte keşfedeceğiz.

Eğitmenler: 

Faruk Kurtuluş – Alice Zoe Ranzenici

Seviye:

Kamp her seviyeden katılımcıya açık.

Kontenjan:

12 Kişilik kontenjanı olan bu eğitime erken rezervasyon yapmanız tavsiye edilir.

Sertifika:

Kampı tamamlayanlara Yoga Alliance onaylı 50 Saatlik “Yoga ve Ayurvedik Yaşam” Continous Education Sertifikası verilecektir. Bu sertifika 200 Saatlik hocalık eğitimini tamamlamış olanların devam eden eğitimleri için geçerli olacaktır. 50 Saatlik ek bir sertifika olarak kullanılabilir veya 300 Saatlik eğitimlerinin bir parçası olarak da kullanılabilir.

Kampa katılım ücreti: 
Kampta yapılacak çalışmalara katılım ücreti 1.650 TL + KDV
Mekan:

Milano’dan bir saat uzaklıkta bir cennet olan Garda Gölü kıyısında İtalyan yazının güzelliğinden keyif alarak kendinizi dinlenmeye alın.

Konaklama ücreti: 

Konaklama tam pansiyon 350 euro (Ayrı olarak mekana verilecek)

Doldu