21-25 Şubat 2018 Antalya / Geyikbayırı Yoga Kampı – Faruk Kurtuluş

640  540 

Antalya Geyikbayırı’nın nefis doğasında yoga yaparak canlanmaya hazır mısınız? Kamp boyunca yaptığımız bütün çalışmalar alanı çevreleyen dağların nefis havası, doğanın güzellikleri ve nefis yemeklerle destekleniyor olacak.

İÇERİK:

Yoga, yürüyüşler, dans meditasyonu.

EĞİTMEN:

Faruk Kurtuluş

SEVİYE:

Kamp her seviyeden katılımcıya açıktır. Herkes rahatlıkla katılabilir. IFEELYOGA kamplarını, kendi başınıza güvenli ve etkili bir şekilde yoga yapmaya başlamanız için bir adım olarak görebilirsiniz. Kamplarda yapılan yoga pozu uygulamalarında, çok küçük detaylar, hassas bir şekilde, bütünlük içinde öğretilir. Öğrendiklerinizi tekrar ederek kişisel uygulama geliştirme şansına sahip olursunuz. Kamplarda yapılan uygulamalar aynı zamanda Yoga Hocalık Eğitimlerine girmek için de etkili bir hazırlık niteliğindedir.

SERTİFİKA:

Kampın tamamına katılanlara 30 Saatlik “Temellerde Derinleşme” Yoga Alliance Continous Education sertifikası verilecektir. Bu sertifikayı isterseniz 300 Saatlik eğitiminizin bir parçası olarak da kullanabilirsiniz.

KATILIM ÜCRETİ:

Katilim ücreti 640 TL + KDV olup yoga ve meditasyon calışmalarını kapsamaktadır.

Erken Ödeme (Son tarih 21 Ocak): 540 TL + KDV. Kupon Kodu: earlygeyik

Konaklama ücreti 540 TL’dir ve mekana ayrı olarak ödenir. Odalar 2 iki kişiliktir. Bu ücrete üç öğün vejeteryan yemek dahildir.