26 – 30 Eylül 2018 Kapadokya Yoga Kampı

640  540 

İçerik:

Kapadokya’nun büyülü atmosferinde yapılacak bu kamp her seviyeden katılımcıya açık. Kampın kapsamında birbirinde renkli aktivite de bulunuyor!

26 eylül çarşamba günü başlayacak olan program, 30 Eylul pazar akşamı erecek. 26 eylül çarşamba günü uçağıyla Kayseri’ye gitmemizn ardından bizi bekleyen minibüsümüzle Otelimize doğru yola çıkacağız. 26 eylül çarşamba günü ilk gün olduğu için akşamüstü saat 18:00’de yapılacak buluşmanın ve tanışmanın ardından 1 saatlik yumuşak bir yoga dersi yapacağız.

Perşembe gününden itibaren aşağıdaki program akışına başlanacak.

Eğitmen:

Faruk Kurtuluş

Seviye:

Kamp her seviyeden katılımcıya açıktır. Kamplarda yapılan yoga pozu uygulamalarında, çok küçük detaylar, hassas bir şekilde, bütünlük içinde öğretilir. Öğrendiklerinizi tekrar ederek kişisel uygulama geliştirme şansına sahip olursunuz. Kamplarda yapılan uygulamalar aynı zamanda Yoga Hocalık Eğitimlerine girmek için de etkili bir hazırlık niteliğindedir.

Katılım Ücreti:

Kampa katılım ücreti 640 TL + KDV’dir. Bu ücret kamp süresince yapılacak çalışmaların ücretidir.

Erken Ödeme (Son tarih 1 Nisan): 540 TL + KDV

Konaklama ve organizasyon ücreti de ayrıca 640 TL’dir. Bu ücret mekanda ayrı olarak ödenir. Kamp bahçe içinde, yüksek tavanlı tarihi Kistar Otel’de yapılacaktır. İkişer ve üçer kişilik banyolu odalar bulunmaktadır.