28 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019 Pastoral Vadi Yılbaşı Yoga Kampı

640  540 

İçerik:

Yeni yıla yogayla, dansla, yeni arkadaşlarla taptaze bir giriş yapmak istiyorsanız bize katılın!

31 Aralık günü öğlen Ölüdeniz’in ıssız plajında meditasyon yapacağız. İsteyenler denize girebilirler! 😀

Yılbaşı gecesi için maskeli balomuza hazırlanmamızın ardından, akşam kostümlerimizle kamp ateşi etrafında ev yapımı şarap, dans, kestane kebap, doğal lezzetler yeni yılı nostaljik bir geceyle geçireceğiz!

Aramızda yapacağımız çekilişle birbirimize yılbaşı hediyelerimizi vereceğiz. Bu çekiliş için gelirken yanınızda değer verdiğiniz ama kullanmadığınız bir eşyanızı hediye paketi yapıp getirin lütfen.

Ayrica havanin durumuna bagli olarak eski terkedilmis bir Rum koyu olan Kayakoy’e gidip orada meditasyin calismasi yapilacaktir.

Eğitmen: 

Faruk Kurtuluş

Seviye:

Kamp her seviyeden katılımcıya açık.

MEKAN:

Pastoral Vadi, Fethiye’nin Yanıklar Köyü’nde çam ormanlarıyla çevrili bir vadinin ortasında, yanı başında Kargı çayının aktığı sakin ve huzurlu bir ekolojik çiftlik.

Yemekler çiftlikte yetişen organik ürünlerle hazırlanıyor, konaklayacağımız evler de buradaki ekolojik hayatın bir parçası olmakla birlikte son derece konforlu ve rahat.

KONAKLAMA VE ÜCRET:

Pastoral Vadi’de konaklama için 5 tane çift kişilik(bir yatak odası, banyo ve salon), 4 tane 4 kişilik(iki yatak odası, banyo ve salon) ağaç ev bulunuyor. Ayrica 2 tas ev 4 kisilik, 1 tas ev 2 kisilik, 2 kerpic ev 4 kisilik mevcuttur. Hepsi nostaljik sobayla isitilmakta ve sicak su bulunmaktadir. Kampta toplam 30 kişilik yer bulunduğundan erken rezervasyon yapılması tavsiye edilir.

Kampta yapılacak çalışmalara katılım ücreti 640₺ + KDV’dir.

Erken ödeme 540 TL + KDV (28 Kasım’a kadar)

Konaklama ücreti 520TL’dir ve mekana varıldığında ayrı olarak ödenir.Bu ücrete sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.