Yılbaşında Yoga Kampı, Pastoral Vadi / 28 Aralık 2020 - 1 Ocak 2021 » I FEEL YOGA

Yılbaşında Yoga Kampı, Pastoral Vadi / 28 Aralık 2020 – 1 Ocak 2021

940,00 

İçerik:

Yeni yıla yogayla, dansla, yeni arkadaşlarla taptaze bir giriş yapmak istiyorsanız bize katılın!

31 Aralık günü öğlen Ölüdeniz’in ıssız plajında meditasyon yapacağız. İsteyenler denize girebilirler! 😀

Yılbaşı gecesi için maskeli balomuza hazırlanmamızın ardından, akşam kostümlerimizle kamp ateşi etrafında dans, kestane kebap ve doğal lezzetlerle yeni yılı nostaljik bir geceyle geçireceğiz!

Aramızda yapacağımız çekilişle birbirimize yılbaşı hediyelerimizi vereceğiz. Bu çekiliş için gelirken yanınızda değer verdiğiniz ama kullanmadığınız bir eşyanızı hediye paketi yapıp getirin lütfen.

SEVİYE:

Kamp her seviyeden katılımcıya açıktır. Herkes rahatlıkla katılabilir. IFEELYOGA kamplarını, kendi başınıza güvenli ve etkili bir şekilde yoga yapmaya başlamanız için bir adım olarak görebilirsiniz.

Faruk Kurtuluş’un yogaya bakışı ve uygulama anlayışıyla ilgili bilgilere https://ifeelyoga.com/faruk-kurtulus/ linkinden ulaşabilirsiniz.

KATILIM VE KONAKLAMA ÜCRETİ:

Katılım ücreti 940₺ + KDV’dir. Bu ücret yoga ve meditasyon çalışmalarını kapsamaktadır.

(COVID-19 nedeniyle kampımızın iptal olması durumunda, ücret iadesi yapılacaktır. Şu anda kayıtlarımız devam etmektedir.)

31 Mayıs’a kadar erken ödeme ücreti 740 TL + KDV

Konaklama ücreti 700 TL’dir ve mekana varıldığında ayrı olarak ödenir.Bu ücrete sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.

Pastoral Vadi’de konaklama için 5 tane çift kişilik(bir yatak odası, banyo ve salon), 4 tane 4 kişilik(iki yatak odası, banyo ve salon) ağaç ev bulunuyor. Ayrıca 2 taş ev 4 kişilik, 1 taş ev 2 kişilik, 2 kerpiç ev 4 kişilik mevcuttur. Hepsi nostaljik sobayla ısıtılmakta ve sıcak su bulunmaktadır. Kampta toplam 30 kişilik yer bulunduğundan erken rezervasyon yapılması tavsiye edilir.