8-12 Ağustos 2018 Artvin Maçahel Yoga Kampı

640  540 

İçerik:

Yoga, meditasyon, dans meditasyonu ve yayla yürüyüşleri, volkanik gölde yüzme.

8 Ağustos çarşamba günü başlayacak olan program, 12 ağustos pazar akşamı sona erecek. Kamp boyunca sabah ve akşamları yoga, meditasyon, dans meditasyonu ve aile dizimi çalışmaları yapacağız. Gün boyunca da doğa yürüyüşlerimiz ve gezilerimiz olacak. Karadenizin nefis yöresel yemeklerinin tadını çıkartacağız.

Seviye:

Kamp her seviyeden katılımcıya açıktır. Herkes rahatlıkla katılabilir. IFEELYOGA kamplarını, kendi başınıza güvenli ve etkili bir şekilde yoga yapmaya başlamanız için bir adım olarak görebilirsiniz. Kamplar her seviyeden katılımcıya açıktır. Kamplarda yapılan yoga pozu uygulamalarında, çok küçük detaylar, hassas bir şekilde, bütünlük içinde öğretilir. Öğrendiklerinizi tekrar ederek kişisel uygulama geliştirme şansına sahip olursunuz. Kamplarda yapılan uygulamalar aynı zamanda Yoga Hocalık Eğitimlerine girmek için de etkili bir hazırlık niteliğindedir.

Katılım Ücreti:

Katılım ücreti 640 TL + KDV’dir. Şu an erken ödemede 540 + KDV’dir. Bu ücret yoga ve meditasyon çalışmalarını kapsamaktadır.
Konaklama ve organizasyon ücreti mekanda ayrı olarak yapılır ve toplam konaklama ücreti 800 TL’dir. Bu ücrete, transferler, kahvaltılar, öğlen piknikleri ve akşam yemekleri dahildir.