Faruk Kurtuluş’la 200 Saatlik Uzmanlaşma Programı

5.450 

İÇERİK:

Faruk’un en büyük tutkusu yogayı anlaşılır ve uygulanabilir bir şekilde öğretmek. Yogayı yalnızca matın üzerinde kalan, anlaşılması ve yapılması zor bir uygulama olmaktan çıkarmak.

Bu programda Faruk Kurtuluş 17 yıllık yoga asana tecrübesiyle, aile dizimi, danışmanlık, dans ve travma terapi alanlarındaki tecrübelerini bir araya getirerek yoga anlayışının hayatınızın her anına yayılmasına destek sunuyor.

Bu program boyunca adım adım ilerlenen anlaşılır ve güvenli bir yoga uygulaması, yoganın yazılı metinlerinin aynı anlaşılır ve uygulanabilirlikte açıklanması, dans ve ilişkiler üzerine yapılan somatik çalışmalar birbirini destekkeyerek devam ediyor olacak.

Toplam 18 kişi alınacak programda her beden tipiyle birebir ilgileniliyor.

Yedi buçuk aylık bir zamana yayılan program üç ana bölümden oluşuyor. Bu bölümlerin tüm detaylarını açıklama bölümünde bulabilirsiniz.

  1. STAJ, ASİSTANLIK VE HOCALIK İMKANI:

Mezunlara sene içerisinde Türkiye’nin bir çok yerinde ve yurtdışında yapılan kamplarda asistanlık, staj dersleri ve hocalık yapma imkanları sunuluyor.

Uzmanlaşma Programına Katılım Ücreti:

Programa katılım ücreti 5.450 TL + KDV’dir. Taksit imkanı bulunmaktadır. 16 Ocak’a kadar 4.950 TL + KDV erken ödeme indiriminden faydalanabilirsiniz.

Yediburunlar Lighthouse’da yapılacak olan 4 gece 5 günlük mezuniyet inzivasına ait konaklama ve organizasyon ücreti bu fiyata dahil değildir.

620 TL olan konaklama ve organizasyon ücreti mekanda ayrı olarak ödenir.