SİNEMA YOGA / 15 Haziran 2020 – Online Açılım – “Eternal Sunshine Of The Spotless Mind”

180 

İçerik:

“3.8 milyar yıllık dünyada yaklaşık 100 yıllık tarihi olan sinemanın içine doğmuş bir nesiliz. Filmlerle büyüdük. Bütün sanat dallarından destek alan, 7. sanat olarak bilinen sinemanın etkisi üzerimizde çok büyük. Kalitesiz filmler bizi nasıl duyarsız, uyuşuk bir yaşama yönlendirebilirse, kaliteli filmler de daha duyarlı ve canlı bir yaşama doğru ilham verebilir.”

“Keşke bunlar böyle olmasaydı! Bunlar onun yüzünden oldu. O bunu bunu yapmasaydı bunlar olmazdı. Yaşadıklarımdan dolayı pişmanım. Keşke hepsini unutabilsem veya silebilsem.” Bu gibi kalıplar sizde de dönüyor mu? Veya size tanıdık geliyor mu? Biraz bunlardan muzdarip misiniz?

Bu programda, yaşadığımız ilişkilerin içinde daha anlayışlı ve rahat olabilme konusunda ilham veren, kendimiz olma yönünde ilham veren bir filmin önemli sahnelerini izleyip, yogadan gelen anlayışla beraber bu sahnelerin açılımlarını yapacağız. Bu işlerin içinden nasıl çıkılacağına dair anlayışla ilgili destekleyici, açıklayıcı anlaşılır; sıradan hayatın akışı içinde size uygulanabilir araçlar sunan bir sohbetimiz olacak. Program yapacağımız meditasyon uygulamasıyla sona erecek.

15 Haziran haftasında açılımını yapacağımız film:
“Eternal Sunshine Of The Spotless Mind”

Filmden seçilmiş özel sahnelerden kesitler sunularak bu sahnelerin içindeki detaylar filmin genel temasıyla uyumlu bir şekilde açıklanacak. Aynı zamanda, yapılacak meditasyon uygulamasıyla bu temalarda açığa çıkan anlayışın beden bulması desteklenecek.

Faruk Kurtuluş

Seviye:

Her seviyeden katılımcıya açıktır.

Onine:
Saat 20:20 – 22:00

Katılım Ücreti:

180 TL + KDV

(Bu program 200 Saatlik Uzmanlaşma veya 80 Saatlik Derinleşme Programı katılımcıları için %50 indirimli)