Skinner Releasing Teknik, Başlangıç Seviyesi 1-4, Doğada Yaratıcı Süreç, 22-26 Mayıs, Pastoral Vadi

1.000 

Hepimiz, hareketlerimizi bağlantılı düzenli ve uyum içinde gerçekleştirmek üzere doğuştan bize verilmiş bir doğal zarafet ilkel bir güzellik içinde dansçı olarak doğarız. Zaman geçtikçe, bu doğal duyumsama ile ilişkimizi kaybetmeye meylederiz. Kaslar gereksizce gerilir ve hizalanmamız çarpılır. “Skinner Releasing Technique” (SRT) /” Skinner Serbestleşme/Serbest Bırakma Tekniği” bize bırakmayı uygular: stresi bırakmayı, bedenimizdeki gereksiz tutmaları bırakmayı, olmasını gerektiğini sandığımız şey hakkında önyargıları bırakmayı, beceremeyeceğimiz korkusunu bırakmayı, dans etmek için uygun bir bedenimiz olmadığı inancını bırakmayı. Yeni bir şey olmasına izin vermek için alışılmış tutma kalıplarını ve alışılmış düşünme biçimlerini bırakırız. Sonunda, enerji ve güç buluruz. Doğal uyumumuzu yeniden keşfederiz, güç ve esnekliği geliştirir ve yaratıcılığı ve kendiliğindenliği uyandırırız.

Uzman: Bahar Vidinlioğlu

Tarihler: 22-26 Mayıs

Ücret: 1000 TL + KDV

Bu kamp, 23 yaş altı üniversite öğrencilerine ve 16 Mart’ta başlayan “200 Saatlik Uzmanlaşma Programı” katılımcılarına %50 indirimlidir.

Konaklama ve Ücret: 

Pastoral Vadi’de konaklama için 5 tane çift kişilik(bir yatak odası, banyo ve salon), 4 tane 4 kişilik(iki yatak odası, banyo ve salon) ağaç ev bulunuyor. Ayrıca 2 taş ev 4 kişilik, 1 taş ev 2 kişilik, 2 kerpiç ev 4 kişilik mevcuttur. Hepsi nostaljik sobayla ısıtılmakta ve sıcak su bulunmaktadır. Kampta toplam 30 kişilik yer bulunduğundan erken rezervasyon yapılması tavsiye edilir.

Konaklama ücreti 520TL’dir ve mekana varıldığında ayrı olarak ödenir.Bu ücrete sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.