Faruk Kurtuluş
Kurucu

Faruk Kurtuluş Özel Saint-Michel Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü’nü birincilikle bitirdi ve ardından Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamladı.

Devamını Oku

Emel Hacıbekiroğlu
Onlıne Eğitim Asistanı

Emel, dört yıl önce 33 yaşında tanıştı yogayla. Yogayla tanışmasıyla kendiyle tanıştı, barıştı aslında. Pratiklerle içine girdiği yolculuk zihnine karakterine işlemeye başladı daha da geliştiğini hissetti. Kendine odaklanmasını, nefesini, bedenini fark etmesini sağladı yoga.
Devamını Oku

Arzu Aydın
Onlıne Eğitim Asistanı

15 yılı aşkın süredir kurumsal hayatta çalışan Arzu’nun yaşamında yoga yıllar önce sadece bir fikir olarak başladı. Henüz hiç yoga deneyimi yokken birgün birdenbire kalbine düşen yoga öğrenme ve öğretme arzusu yıllar sonra Faruk Kurtuluş’la Yoga Uzmanlık Eğitimine katılmasını sağladı. 

Devamını Oku

Pelin Taşçı
Onlıne Eğitim Asistanı

Yoga ile Boğaziçi Üniversitesi’nde birinci sınıftayken aldığı seçmeli ders sayesinde tanıştı. O zamandan beri hayatının vazgeçilmez bir parçası oldu. İşinden dünya turuna çıkmak için istifa ettiğinde farklı atmosferlerde çeşitli hocalardan dersler aldı.

Devamını Oku

Selda Köklük
Onlıne Eğitim Asistanı

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezuniyetinin  ardından, İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk sağlığı ve Hastalıkları ABD da yüksek lisansını tamamlayan Selda, mesleği ile ilgili farklı yaklaşımları takip için katıldığı kurslar ve uygulamalara yogayı eklemek istedi.

Devamını Oku

Natali Defnedalı
Onlıne Eğitim Asistanı

Sakarya Üniversitesi Turizm mezunu olan Natali yogayla ilk 2018 yilinin başinda ondan 2 nesil buyuk olan halasinin teşviki ile başladi. Bu teşvik ile 2019 yilinin sonuna kadar yoga yapan Natali bu iste profesyonelleşmeyi düşündü.

Devamını Oku

Pınar Cengizoğlu
Onlıne Eğitim Asistanı

Pınar Cengizoğlu‘nun yoga ile tanışması 1,5 yıl öncesine dayanmakta. 10 yıllık Kurumsal alandaki kariyerinde verdiği arayı Yoga yaparak değerlendirmeye karar vermesi aslında bir dönüm noktası oldu. Bu pratiklerin gün geçtikçe bir hobiden ileri gitmesini ve gelişmesini gözlemelerken hayatındaki etkisi de buna paralel gelişmeye ve değişmeye başladı. 

Devamını Oku

Göksu Topçuoğlu
Onlıne Eğitim Asistanı

Yeditepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Göksu, İngiltere ve Amerika’da öğrenimine devam ettikten sonra severek yaptığı mesleğinde ve kendi yaşamında girdiği derinlik arayışı neticesinde 2016 yılında yogayla tanıştı. Yogaya duyduğu ilgi, yapmış olduğu şehir değişikliği sebebiyle, yaklaşık 2,5 sene masum bir çaba olarak kaldı.

Devamını Oku