Faruk Kurtuluş
Kurucu

Faruk Kurtuluş Özel Saint-Michel Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü’nü birincilikle bitirdi ve ardından Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamladı.

Devamını Oku

Pınar Cengizoğlu
Onlıne Eğitim Asistanı

Pınar Cengizoğlu‘nun yoga ile tanışması 1,5 yıl öncesine dayanmakta. 10 yıllık Kurumsal alandaki kariyerinde verdiği arayı Yoga yaparak değerlendirmeye karar vermesi aslında bir dönüm noktası oldu. Bu pratiklerin gün geçtikçe bir hobiden ileri gitmesini ve gelişmesini gözlemelerken hayatındaki etkisi de buna paralel gelişmeye ve değişmeye başladı. 

Devamını Oku

Selda Köklük
Onlıne Eğitim Asistanı

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezuniyetinin  ardından, İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk sağlığı ve Hastalıkları ABD da yüksek lisansını tamamlayan Selda, mesleği ile ilgili farklı yaklaşımları takip için katıldığı kurslar ve uygulamalara yogayı eklemek istedi.

Devamını Oku

Arzu Aydın
Onlıne Eğitim Asistanı

15 yılı aşkın süredir kurumsal hayatta çalışan Arzu’nun yaşamında yoga yıllar önce sadece bir fikir olarak başladı. Henüz hiç yoga deneyimi yokken birgün birdenbire kalbine düşen yoga öğrenme ve öğretme arzusu yıllar sonra Faruk Kurtuluş’la Yoga Uzmanlık Eğitimine katılmasını sağladı. 

Devamını Oku