29 Aralık – 1 Ocak Stoa Şirince’de Faruk Kurtuluş’la Yılbaşında Yoga Kampı

7.000,00 

29 Aralık – 1 Ocak tarihlerinde Yılbaşında Yoga Kampı ile yeni yıla yogayla, oyunla, yeni arkadaşlarla taptaze bir giriş yapıyoruz! (Bu sene 12. kez yılbaşında yoga kampı yapıyoruz!)  

Mekan:

Bu yılbaşında doğası ve mimarisiyle Türkiye’nin en güzel köylerinden biri olan Şirince’deyiz! Hem de Stoa Şirince’nin harika atmosferinde pırıl pırıl bir gökyüzü ve yıldızların altında olacağız!

İçerik:

3 gece 4 gün boyunca Faruk Kurtuluş’la sabah ve akşamları yoga yapacağız. Ayrıca yılbaşı kampımız boyunca, yoga anlayışının hayatın her anına yayılmasına destek sunan somatik çalışmalarımız, serbest hareket meditasyonumuz ve paylaşımlarımız da olacak.

Kampımızda Cumartesi gündüz fotoğraf atölyesi, Şirince köyünde yürüyüş, şarap tadımı, akşam ise kısa film gösterimimiz var. 

Pazar günü Efes Antik şehri gezimiz olacak ve Antik tiyatroda meditasyon yapacağız. Pazar akşamıysa yılbaşı yemeğimiz, ateş başında sıcak şarap ve eğlencemiz, hediye çekilişimiz ve yılbaşı partimiz olacak!

Hediye olarak lütfen yanınızda sevdiğiniz ama kullanmadığınız bir eşyanızı getirin!   

Katılım Ücreti:

Yılbaşı kampımızda yoga, meditasyon çalışmalarına katılım ücreti 9.000 + KDV.

Haziran ayı boyunca erken ödemede 7.000 TL + KDV

Bu ücret yaptığımız çalışmaları kapsıyor ve websitemizden online olarak kredi kartı veya EFT seçenekleriyle yapılabiliyor.

Konaklama ve organizasyon ücreti, çalışmalara katılım ücretinden ayrı olarak mekana veriliyor. Hepsi banyolu odalarda 2 kişilik konaklama kişi başı  6000 TL + KDV, tek kişilik konaklama 8.250 + KDV.

Bu kampımız 11078 numaralı Türsab üyesi Layover Tours & Travel & Events’in güvencesi altında yapılıyor.