29 Aralık – 1 Ocak Stoa Şirince’de (Tiyatro Medresesi) Faruk Kurtuluş’la Yılbaşında Yoga Kampı

4.500,00 

29 Aralık – 1 Ocak tarihlerinde Yılbaşında Yoga Kampı ile yeni yıla yogayla, oyunla, yeni arkadaşlarla taptaze bir giriş yapıyoruz! (Bu sene 11. kez yılbaşında yoga kampı yapıyoruz!)  

Mekan:

Bu yılbaşında doğası ve mimarisiyle Türkiye’nin en güzel köylerinden biri olan Şirince’deyiz! Hem de Stoa Şirince’nin (Tiyatro Medresesi) harika atmosferinde, bize sunduğu nefis stüdyolarda, pırıl pırıl bir gökyüzü ve yıldızların altında olacağız!

İçerik:

3 gece 4 gün boyunca Faruk Kurtuluş’la sabah ve akşamları yoga yapacağız. Ayrıca yılbaşı kampımız boyunca, yoga anlayışının hayatın her anına yayılmasına destek sunan somatik çalışmalarımız, serbest hareket meditasyonumuz ve paylaşımlarımız da olacak.

Kampımızda Cumartesi gündüz fotoğraf atölyesi, Şirince köyünde yürüyüş, şarap tadımı, akşam ise kısa film gösterimimiz var. 

Pazar akşamıysa yılbaşı yemeğimiz, ateş başında sıcak şarap ve eğlencemiz, hediye çekilişimiz ve yılbaşı partimiz olacak!

Hediye olarak lütfen yanınızda sevdiğiniz ama kullanmadığınız bir eşyanızı getirin!   

Katılım Ücreti:

Yılbaşı kampımızda yoga, meditasyon, film gösterimi, fotoğraf atölyesi ve yaratıcılıkla ilgili çalışmalara katılım ücreti 4.500 + Kdv.

Bu ücret yaptığımız çalışmaları kapsıyor ve websitemizden online olarak kredi kartı veya EFT seçenekleriyle yapılabiliyor.

Hızlıca dolan bu kampımıza kaydınızı erkenden yapmanızı öneriyoruz.

Kampımızda konaklama ücreti, çalışmalara katılım ücretinden ayrı olarak mekana veriliyor. Konaklama seçenekleri için lütfen aşağıdaki açıklama kısmına bakın.