Aylık Online Ders Paketi

180 

Bu pakette yer alan ders videolarını 1 ay boyunca hesabınıza giriş yaparak tüm cihazlardan (Akıllı TV, Cep Telefonu, Web vb.) izleyebilirsiniz.

Pakette şu anda 4 adet video bulunuyor. Başlangıç seviyesi dahil olmak üzere her seviyeden katılımcıya açık. Eğer yeniyseniz güvenle başlayabilirsiniz. Eğer tecrübeliyseniz videolar aracılığıyla bedeninizde bir çok yeni küçük detay fark edebilirsiniz.

Özetle videolar herkesin kendisiyle yumuşakça bağ kurarak, beden bütünlüğüyle hareket etmesini desteklemek için hazırlandı.

  1. Ders : Başlangıç Seviyesi,  22 dakika /  Ayakların temelinin atmanın ardından kolların hareketinin bedene olan etkisinin farkındalığı.
  2. Ders: Başlangıç Seviyesi, 29 dakika /  Hareket tekrarlarından yararlanılarak öğretilen yarım Aya Selam Akışı
  3. Ders: Başlangıç Seviyesi, 30 Dakika / Hareket tekrarlarından yararlanılarak öğretilen yarım Güneşe Selam Akışı ve Ayaktaki Simetrik ve oturarak yapılan asimetrik pozların girişi.
  4. Ders Başlangıç Seviyesi, 35 Dakika / Yarım Güneşe Selam akışının ardından akayla yapılan simetrik pozların içinde farkındalık gelişimi ve oturarak yapılan kalça açıcılar, yumuşak çevirmeler ve öne eğilmeler.

 

Aylık üyelik:

180 TL + KDV

(200 Saatlik Uzmanlaşma Programı Katılımcıları İçin Ücretsiz)